Star Galaxy Tekerlekli Sandalye Minderi

Star Galaxy Tekerlekli Sandalye Minderi

Star Galaxy çok fazla yara riski bulunmayan, buna karşın oturma pozisyonunda sorun yaşayan kullanıcılar için tasarlanmış emsali olmayan bir modeldir. Alzheimer hastaları, kısmi felçli olanlar, çocuk felci geçirmiş vb. kişiler tercih edebilir

Anatomik yapısı gereği diz ile kuyruk sokumu arasındaki her kemiği mükemmel şekilde sarar ve kişiye konforlu bir oturma imkanı sunar. Öne ya da sağa-sola kaykılma eğilimi olan kullanıcıları ekstra destekler.

– 2 valfli olması sayesinde oturma pozisyonu açısından kullanıcıyı destekler ve kullanıcı sağa-sola hareket ettiğinde minder kullanıcının altında ezilmez. Böylece kullanıcının daha dengeli olması mümkün hale gelir.
– Latex free neoprene rubber malzemeden imal edilmiştir.
– Üretiminde kullanılan eşsiz malzeme ve teknolojik yapısı sayesinde emsallerine kıyasla patlama riski çok çok çok azdır. Başka markalar özellikle sibop çevresinden ve hücrelerin alt köşelerinden kolayca ve kısa sürede hava kaçırırken STAR yıllarca kullanılabilecek sağlamlıkta bir üretim kalitesi sunar.
– Sadece elinize alıp dokunduğunuzda dahi bu kalitesini hissedersiniz
– Doğru hava ayarını yapmak şartı ile kalçanıza binen basıyı neredeyse tümüyle ortadan kaldıran bir teknolojiye sahiptir.
– Mutlak güvenlik ve mutlak konfor STAR’ın en önemli vaadidir.
– Hava geçirgen yıkanabilir özel kılıfa sahiptir. Bu sayede kalça bölgesindeki terlemeyi minimuma indirir.
– Şüphesiz ki bası yarasının oluşmaması temel isteğimizdir ve STAR bu konuda eşsiz bir partnerdir. Ama bu kadar da değil… Oluşmuş bir bası yarası varsa ve/fakat kullanıcının illle de tekerlekli sandalye ile mobilize olması şartsa, STAR bu durumda dahi olabildiğince koruma sağlar (bası yarası varken oturmamanızı ya da çok az oturmanızı öneririz)
– Belirlenmiş bir ağırlık limiti bulunmamaktadır. Yine de ağırlık arttıkça hücre sayısı çok olan minderler tercih edilmeli ve eğer 150 kg’ın üzerinde kullanıcı söz konusu ise bunun için özel BARIATRIC minder modelleri kullanılmalıdır.
– Ürün bir adet özel kılıf, bir adet el pompası ve küçük bir tamir kiti ile birlikte gelir
– Ürünün menşei, Amerika’dır

Kimler CXR Contour model kullanmalıdır?

– Bası yarası açısından önemli bir riski bulunmayan ya da çok az bulunan kişiler için uygundur.
– Oturma pozisyonu açısından mutlak desteğe ihtiyacı olan kullanıcılar için tasarlanmış
– Uzun saatler boyu oturan kişiler kullanmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ersin dedi ki:

    Selamün aleyküm bu minderin fiyatı

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz Bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz