R82 Mustang Çocuk Yürüteci, Engelli Yürüme Cihazı

R82 Mustang Çocuk Yürüteci, Engelli Yürüme Cihazı

Danimarka menşeili R82 Mustang Yürüteç başta CP’li çocuklar olmak üzere engelli çocukların denge eksikliği ve motor fonksiyon kaybı tedavisinde, habilitasyonunda veya rehabilitasyonunda kullanılır. Ayrıca dik pozisyonda ve mobil olmanın verdiği özgürlük, gündelik yaşamda karşılaşılan sosyal endikasyonun aşılması için çok önemli katkılar sunar.

Günlük yürüyüş için desteğe ihtiyacı olan engelli çocuklar ve gençler için özel olarak üretilmiş bir yürüyüş yardımcısıdır. 4 farklı ölçü ve kullanıcının yürüyüş için ihtiyaç duyduğu farklı aksesuar seçenekleri mevcuttur. Mustang Yürüteç her ölçüsü ve opsiyonu ile kişiselleştirilebilir. Ayrıca kullanıcının boyu uzadıkça yürüteç de buna uygun şekilde ayarlanabilir.

Mustang ve diğer tüm yürüteçlerimizi mağazalarımıza gelerek deneyebilirsiniz. Bunun için mağazalarımızı arayıp randevu alabilirsiniz. Marka:R82

Genel Özellikler:

Başta CP’li çocuklar olmak üzere engelli çocukların denge eksikliği ve motor fonksiyon kaybı tedavisinde, habilitasyonunda veya rehabilitasyonunda kullanılır

Mustang, günlük yürüyüş için desteğe ihtiyacı olan engelli çocuklar ve gençler için özel olarak üretilmiş bir yürüyüş yardımcısıdır Kullanıcının pelvis kısmını nazikçe desteklerken, üst vücut için mükemmel ve rahat bir destek sağlar Kolay ve istikrarlı şekilde açısı ayarlanabilir merkezi bara sahiptir. Bu sayede daha doğal bir yürüyüş modeli geliştirir

Ayakta, hafifçe öne doğru eğilme pozisyonunda iken yürüme fonksiyonunu uyarır ve günlük aktivitelerle katılmak için çocuğu teşvik eder Destek etrafında U Şeklinde bir çerçeve ve sargı ile üretilmiştir. Bu yapısı ürüne kolay erişim ve transfer imkanı sağlar Katlanabilir çerçevesi sayesinde taşıma ve depolama kolaylığı sağlar Mustang temel anterior (ön) yürüteç (walker) olarak geliştirilmiştir. Fakat aynı zamanda kullanıcının yetenek seviyesine bağlı olarak posterior (arka) yürüyüş eğitmeni olarak da kullanılabilir (çift yönlü kullanılabilir)

Kilitlenebilir tekerleklere sahiptir. 4 boy olarak üretilmektedir. 4″ ve 8″ olmak üzere iki farklı tekerlek seçeneği bulunur.

4 tekerlek üzerinde çeşitli ayar olanakları (yön sabitleyici, tekerleklerde gerginlik ayarı, her tekerlekte fren) ile standart olarak teslim edilir Stokta olmayan ürünler 3-4 haftada temin edilir.

Menşei Danimarka

Opsiyonel Aksesuarlar:

Ana gövde ve göğüs aparatı standarttır.

Kullanıcının ihtiyacına göre aşağıdaki opsiyonel özellikle eklenebilir:

 • Ayarlanabilir kol-el desteği
 • Kol bağlama kemeri
 • Kol destekli tutunma barı
 • Tekli tutunma barı
 • Oturma selesi
 • Oturma bezi
 • Sakrum desteği
 • Kalça desteği
 • Pelvis desteği
 • Karın desteği
 • Koruma pedi
 • Bacak ayracı
 • Ayak Bileği kemeri
 • Refakatçi kolu
 • Baş desteği (adaptör çubuğu ile birlikte)

Teknik Ölçüler:

  Ölçü 1 Ölçü 2 Ölçü 3 Ölçü 4
Genişlik (G) – [cm] 52 63 65 70
Tekerlekler Arası Genişlik (G1) – [cm] 38 45 50 56
Uzunluk (H) – [cm] 75 90 100 110
Yükseklik, max (I) – [cm] 65 80 105 130
Oturma Yerinin Yerden Yüksekliği (koltuk=aksesuar) – [cm] 17-35 33-50 45-68 62-84
Tutma Kolları Arası Genişlik (kollar = Aksesuar) – [cm] 14-35 14-35 14-60 14-60
Tutma Kollarının Yerden Yüksekliği (kollar = aksesuar)[cm] 37-58 51-71 65-90 81-125
Merkez Bar Açısı (a1) – [°] 30° 30° 0-25° 0-25°
Dönüş Yarıçapı – [cm] 46 55 60 65
Kullanıcı Boyu, floor to axil – [cm] 38-65 60-85 70-105 87-130
Ağırlık, standart aksesuarlar hariç – [kg] 10 14 18 19
Maksimum Kullanıcı Ağırlığı – [kg] 30 40 60 80

Garanti Kapsamı:

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilmelidir. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce TEKSAN ile iletişime geçiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. abdullah kızılgül dedi ki:

  Mustang Çocuk Yürüteci, Engelli Yürüme Cihazının fiyatını alabilirmiyim 8 yaşında sp kızım için düşünüyorum tşk.

 2. Sanem dedi ki:

  Merhaba fiyat bilgisi alabılırmıyım Mustang r82 ıcın 9 yasında kızım

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.